Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

DOSABSİAD´dan Başkan Altepe´ye ziyaret

Sitenizde Yayınlayın...

 19 HAZİRAN 2017

BASIN BÜLTENİ

DOSABSİAD’DAN BAŞKAN ALTEPE’YE ZİYARET

-           BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, GÖREVİNE YENİ SEÇİLEN DOSABSİAD BAŞKANI İBRAHİM ÖZTÜRK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

-           ANKARA YOLU’NDAKİ BAŞKANLIK BİNASINDA GERÇEKLEŞEN GÖRÜŞMEDE BAŞKAN ALTEPE, TÜRKİYE’NİN HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA BURSA’YA EN FAZLA ARTI DEĞER SAĞLAYAN KURUMLARIN BAŞINDA DOSABSİAD’IN GELDİĞİNİ BELİRTEREK, ÖZTÜRK VE ÇİÇEĞİ BURNUNDA YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ TEBRİK ETTİ.

BURSA - Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, görevine yeni seçilen DOSABSİAD Başkanı İbrahim Öztürk ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ankara Yolu’ndaki başkanlık binasında gerçekleşen görüşmede Başkan Altepe, Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda Bursa’ya en fazla artı değer sağlayan kurumların başında DOSABSİAD’ın geldiğini belirterek, Öztürk ve çiçeği burnunda yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ziyarette yaptığı konuşmada, DOSABSİAD üyelerinin iş ahlakına ve Bursalılık bilincine atıfta bulundu. Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye’nin ve Bursa’nın hayrına attıkları her adımda DOSABSİAD üyelerinin karşılıksız desteğini yanlarında bulduklarını söyleyen Başkan Altepe, gösterilen hassasiyet nedeniyle dernek üyelerine teşekkür etti. Konuşmasında üretim yapmanın önemine değinen Başkan Altepe, güçlü olmanın ve büyümenin yolunun üretmekten geçtiğini vurguladı.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) Başkanı İbrahim Öztürk ise, yeni yönetim kurulu üyelerini Başkan Altepe ile tanıştırdı. Konuşmasında Türkiye’nin ilk 6 aylık büyüme rakamlarına ve DOSABSİAD’ın bu konudaki potansiyeline değinen Öztürk, 2017’yi sanayiciler için sıçrama yılı olarak gördüklerini ifade etti.

Başkan Altepe, ziyaretin anısına Öztürk ve ekibine çiniden el yapımı Yeşil Türbe maketi hediye etti. Öztürk de Başkan Altepe’ye gümüş şilt takdim etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


Tüm Ekleri İndir

Haber Yayın Tarihi: 19 Haziran 2017 Saat 15:35

Okunma Sayısı: 765

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
sinema
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları