Haberler

DİL VE MEDENİYET

Font Boyutu

 15 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

DİL VE MEDENİYET
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BURFAŞ VE TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ BURSA ŞUBESİ TARAFINDAN ORTAKLAŞA ORGANİZE EDİLEN ´CUMARTESİ SOHBETLERİ´NE BU HAFTA D. MEHMET DOĞAN KONUK OLDU.
- DOĞAN, ‘DİL VE MEDENİYET’ KONUSUNDA ÇALIŞMALARINI PAYLAŞTI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, BURFAŞ ve Türkiye Yazarlar Birliği Bursa Şubesi tarafından ortaklaşa organize edilen ´Cumartesi Sohbetleri´nin ikinci haftasına konuk olan D. Mehmet Doğan, Bursalılara ´Dil ve Medeniyet’ konulu bir konferans verdi.

Her hafta farklı bir tanınmış simayı ağırlayan ´Cumartesi Sohbetleri´ne bu hafta D. Mehmet Doğan konuşmacı olarak katıldı. Emir Buhari Kültür Merkezi´nde gerçekleştirilen program vatandaşlardan büyük ilgi gördü. ‘Dil ve Medeniyet’ konusundaki çalışmalarını dinleyicileriyle paylaşan Doğan, programın sonunda dinleyicilerin sorularını da cevapladı. Doğan, Emir Buhari Kültür Merkezi’nin ise Bursa için büyük kazanım olduğunu ifade etti. BURFAŞ Genel Müdürü Mustafa Çaltılı’nın da hazır bulunduğu konferansın sonunda Doğan’a Büyükşehir Belediyesi yayınlarından ‘Emirsultan Mezarlığı’ adlı kitap armağan edildi.
‘Cumartesi Sohbetleri’nde 19 Ocak´ta Hüseyin Kutlu ´Klasik İslam Sanatlarımız´ ve 26 Ocak´ta da Mustafa Armağan ´Osmanlı´yı kuran şehir Bursa´ konulu sohbetler gerçekleştirilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 15.01.2013 | Okunma sayısı:3384

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir