Denizde Anneler Günü etkinliği | Haberler

Haberler

Denizde Anneler Günü etkinliği

17 MAYIS 2018

BASIN BÜLTENİ

Denizde Anneler Günü etkinliği
-Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde anneler deniz sefası yaptı.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde düzenlenen Anneler Günü etkinliğinde Anneler körfez turuna katıldı.

Anneler gününde, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğinde organize edilen körfez turunda, Anneler doyasıya eğlendi.
Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mihrimah Kocabıyık, Bursa’nın ilçelerinde yer alan Kadın Meclisi üyelerinin de davet edildiği körfez turunun 350 kişilik katılımla coşkulu bir şekilde gerçekleştiğini ifade etti. Kocabıyık, “Kadın Meclisi olarak her zaman kadınlarımızın annelerimizin yanındayız. Anneler gününde annelerimize körfez turunda bir araya geldik. Aramızda Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer Gemlik, Büyükorhan, Orhaneli ve İznik Kent Konseyi kadın meclisi gönüllüleri, STK temsilcileri, kadın muhtarlarımız, çalıştayımıza destek verenler ve kısacası tüm Bursa’dan katılımcılarımız var. Onlarla kucaklaşıp güzel bir gün yaşayalım istedik. Bizim bugün annelerimizle bir araya gelmemiz de desteğini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Alinur Aktaş’a, Bursa Kent Konseyi'ne ve yürütme kurulu üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 17.05.2018 | Okunma sayısı:111

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir