Haberler

Dama heyecanı başlıyor

Font Boyutu

 15 AĞUSTOS 2017

BASIN BÜLTENİ

DAMA HEYECANI BAŞLIYOR
- TÜRK DAMASI ŞAMPİYONASI´NIN BASIN TOPLANTISI YAPILDI.

BURSA - Mustafakemalpaşa Belediyesi´nin ev sahipliğinde düzenlenen ve Bursa Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyespor, Türk Daması Federasyonu, Mustafakemalpaşa Damacılar Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen ve bu yıl 18.si yapılacak olan Uluslararası Türk Daması Şampiyonası´nın basın toplantısı yapıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Havuzlu Park Sosyal Tesisleri´nde yapılan basın toplantısına Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Türk Daması Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Ceylan ve Mustafakemalpaşa Damacılar Derneği Başkanı Ali Tayfur ve basın mensupları katıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi´nin desteği ile Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü´nün bu tür organizasyonlara sürekli olarak destek verdiklerini dile getiren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Uluslararası düzeyde bir organizasyona destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. 18 yıl önce küçük bir toplulukla bu organizasyonun başladığını ve şimdi uluslararası sporcuların bu organizasyonda yer aldığını belirten Mustafakemalpaşa Belediyesi Başkanı Sadi Kurutulan ise son dört yıl da Bursa Büyükşehir Belediyesi´nin ve özellikle Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´nin destekleri ile organizasyonun daha da büyüdüğünün altını çizdi.

Turnuva hakkında da bilgi veren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 18 Ağustosta başlayacak ve 20 Ağustos´ta son bulacak turnuvanın başlangıcından önce bu önemli turnuvaya destek veren ve katkı sağlayan insanları onurlandırmak istediklerini söyledi. TÜDAF Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Ceylan ve Mustafakemalpaşa Damacılar Derneği Başkanı Ali Tayfur da turnuva hakkında bilgi verirken basın mensuplarını ve Bursa´da yaşayan sporseverleri turnuvayı takip etmeye davet etti.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 15.08.2017 | Okunma sayısı:1062

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu