Haberler

Çocuklarla coşkulu kutlama

Font Boyutu

26 NİSAN 2016

BASIN BÜLTENİ

Çocuklarla coşkulu kutlama
- 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi ile Ali Paşa Oyuncak Kütüphanesi’nde de renkli görüntülere sahne oldu.

BURSA – 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi ile Ali Paşa Oyuncak Kütüphanesi’nde de renkli görüntülere sahne oldu.

Mithatpaşa İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Ali Paşa Oyuncak Kütüphanesi’nde coşkuyla kutladı. Şiirlerle başlayan bayram, halk oyunları gösterileriyle şenlendi.
Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi’nde ise ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda anaokulu öğrencisi Arda Vurmaz, İstiklal Marşı’nın 10 kıtasını okuyarak töreni başlattı. Daha sonra, Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin katkılarıyla hazırlanan drama gösterisi sahnelendi. Gösteriyi ilgiyle izleyen vatandaşlar, Tophane İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin hazırladığı eğlenceli gösteride ise keyifli anlar yaşadı. 23 Nisan gösterisini hazırlayan öğrenciler, ailelerinden ve töreni izleyen vatandaşlardan büyük alkış aldı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.04.2016 | Okunma sayısı:1566

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir