Haberler

ÇOCUKLARA ‘TELEFERİK’ BAYRAMI

Font Boyutu

 20 NİSAN 2016

BASIN BÜLTENİ

ÇOCUKLARA ‘TELEFERİK’ BAYRAMI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI’NDA ÇOCUKLARA ADETA ‘TELEFERİK BAYRAMI’ YAŞATACAK, ELİNDE TÜRK BAYRAĞI VE UÇURTMAYLA GELEN ÇOCUKLAR, TELEFERİKLE ÜCRETSİZ ULUDAĞ’A ÇIKABİLECEK.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı’nda çocuklara adeta ‘teleferik bayramı’ yaşatacak, elinde Türk Bayrağı ve uçurtmayla gelen çocuklar, teleferikle ücretsiz Uludağ’a çıkabilecek.

Oteller Bölgesi’ne kadar uzanan yeni hattı ile Bursalılara panoramik manzara eşliğinde Uludağ yolculuğu imzanı sunan teleferik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yine anlamlı bir etkinliğe imza atıyor. Daha önce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarında bayrakla gelen ücretsiz yolculuk imkanı sunan teleferik, şimdi de çocuklar için benzer bir uygulamayı hayata geçiriyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ellerinde Türk Bayraklı ve uçurtma ile gelen 15 yaşına kadar olan çocuklar ve beraberlerindeki 1 yetişkin, Uludağ’a ücretsiz çıkıp, zirvede düzenlenen şenliklere katılabilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 20.04.2016 | Okunma sayısı:3045

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir