Haberler

ÇOCUK POSTASI YENİ YILA ‘SAĞLIKLI’ GİRDİ

Font Boyutu

 9 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

ÇOCUK POSTASI YENİ YILA ‘SAĞLIKLI’ GİRDİ

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesindeki müdürlüklerce hazırlanan Çocuk Postası yeni yıla ‘önce sağlık’ dilekleriyle girdi.

Çocuk Postası BESAŞ ve Hayat Hastanesi’nin katkılarıyla ‘Çocuk Hastalıkları’ seminerlerinin ilkini Osmangazi Müftülüğü işbirliğiyle Canlılar Kur’an Kursu’nda gerçekleştirdi. Hayat Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Seher Çakır’ın sunumunu yaptığı seminer sonrası çocuklar ve veliler kartopu oynayarak renkli görüntüler de oluşturdu. Çocuk Postası, seminerin ardından Hayat Hastanesi çocuk bölümünde tedavi için bekleyen çocuklara da dağıtıldı.
Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özkul, yeni yıla sağlık dilekleriyle girerken, “Geleceğin emanetçisi olan çocuklara yönelik her türlü hizmet takdire değer. Çocuk Postası’nın sağlık seminerleri de gurur vericidir. Hayat Hastanesi olarak şahsım ve başta doktorlar olmak üzere tüm çalışanlarımızın katkısı, sağlık için el ele ilkemizin gereğidir” dedi.
Özkul, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe başta olmak üzere emeği geçen herkesi anlamlı çalışmadan dolayı tebrik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 09.01.2013 | Okunma sayısı:2966

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir