Haberler

ÇOCUK POSTASI ARTIK BESAŞ BAYİLERİNDE

 27 KASIM 2012

BASIN BÜLTENİ

ÇOCUK POSTASI ARTIK BESAŞ BAYİLERİNDE
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN ÇOCUKLARA YÖNELİK YENİ YAYINI OLAN ÇOCUK POSTASI’NA ARTIK BESAŞ BAYİLERİNDEN ULAŞILABİLECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklara yönelik yeni yayını olan çocuk Postası’na artık BESAŞ bayilerinden ulaşılabilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin sosyal, kültürel ve manevi hafızasını tazeleyen yayınları arasına yeni katılan ve çocuklara yönelik etkinlik ve haberlerin yer aldığı Çocuk Postası’na ulaşmak artık daha kolay. Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Ekmek ve Besin Sanayi A.Ş., Çocuk Postası’nın okurlara ulaştırılması konusunda önemli bir işbirliği yaptı. Çocuk Postası okurları artık gazetelerine BESAŞ ürünlerinin satıldığı tüm bayilerden kolaylıkla ulaşabilecek. Çocuk Postası ile BESAŞ arasında sağlanan işbirliği kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Şube Müdürü Nur Çakır ve Genel Koordinatör Servet Hocaoğulları’nı ağırlayan BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, “Kendi sektöründe marka olan Besaş tüm ürünleri ile sağlıklı kent, kaliteli yaşam, enerjik insan alanlarında katma değer sağlayan ürünlere sahip. Halkın sağlığına, bütçesine ve damak zevkine uygun ürünler içinde özellikle geleceğimiz olan çocukların sağlıklı beslenmelerine dönük ürünler özel bir yer tutuyor. Şampiyon ekmeğimiz bu ürünlerden sadece biridir. Çocuklarımız için yeni ve farklı damak zevki veren ürünlerimiz çeşitlenecek ve zenginleşecektir. Bu çerçevede çocuk dünyasına seslenen, gönüllü çocuk muhabirler tarafından beslenen Çocuk Postası önemli bir boşluğu dolduracak ve çocuklara yönelik projelerin tanıtımı noktasında köprü görevi görecektir. Bizler de iş birliği içinde, destek için, Besaş’a ait tüm ekmek dağıtım noktaları artık Çocuk Postasının temin edileceği etkin noktalar kıldık” dedi.

Çocuk Postası ilk sayısı ile büyük heyecan yarattığını diye getiren Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kültür Şube Müdürü Nur Çakır da “Besaş dağıtım noktalarının aynı zamanda Çocuk Postası temin noktası olması ve “bir ekmek bir gazete” esprisi içinde halkla buluşması sevindiricidir. Destekleri nedeniyle Besaş Genel Müdürümüz Mustafa Bektaş’a ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.11.2012 | Okunma sayısı:3687

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir