Haberler

Çevre dostu öğrencilerden Büyükşehir’e ziyaret

Font Boyutu

 12 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

ÇEVRE DOSTU ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜKŞEHİR’E ZİYARET

- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANVEKİLİ ATİLLA ÖDÜNÇ’Ü ZİYARET EDEN ‘ATIKLARIMIZLA YOLCULUK PROJESİ’ ÖĞRENCİLERİ, PROJENİN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ETTİ.

BURSA - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ödünç, heykel tarihi binada Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ve Uludağ Üniversitesi iş birliği ile ortaklaşa düzenlenen ‘Atıklarımızla Yolculuk’ projesine katılan öğrencileri ağırladı.

Büyükşehir Belediyesi ve Uludağ Üniversitesi işbirliği ile ortaklaşa düzenlenen bu proje, geleceği şekillendirecek olan gençlerin, çevre duyarlılığına sahip bireyler olmasını sağlamayı amaçlıyor. Bu tür projeler sayesinde geleceğe yön verdiklerini dile getiren Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Atilla Ödünç, projede emeği geçen Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı çalışanlarına ve Uludağ Üniversitesi’nden projeye destek olan herkese teşekkür etti.
Düzenlenen ziyaret esnasında çocuklarla sohbet eden Ödünç, yapılanlarla ilgili bilgi aldı. Proje esnasında eski gazetelerden kağıt yaptıklarını, evlerindeki atıkları incelediklerini, geri kazanımı öğrendiklerini, çevre dostu oyuncak yaptıklarını belirten çocuklar, Başkanvekili Ödünç’e Büyükşehir Belediyesi’nin sunduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 12.11.2013 | Okunma sayısı:2072

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir