Haberler

Cengiz Göllü Uluslararası Voleybol Turnuvası başlıyor

Font Boyutu

1 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Cengiz Göllü Uluslararası Voleybol Turnuvası başlıyor
- Türk Voleybolu’nun duayeni Cengiz Göllü adına düzenlenen ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Göllü Uluslarararası Voleybol Turnuvası’, 11 – 12 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

BURSA – Bursa’da Büyükşehir Belediyesi tarafından Türk Voleybolu’nun duayeni Cengiz Göllü adına bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Göllü Uluslarararası Voleybol Turnuvası’, 11 – 12 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü öncülüğünde, Avrupa’nın önemli kulüplerini ağırlayacak olan turnuva, ömrünü spora adayan Türk Voleybolu’nun duayeni Cengiz Göllü adına düzenleniyor.
Türk sporuna adını altın harflerle yazdıran, sayısız sporcuyu milli takıma kazandıran ve milli takımla da önemli başarılara imza atan spor adamına ithafen yapılacak turnuvaya, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün yanı sıra Bulgaristan’dan BK Maritza, Sırbistan’dan OK Vizura ve Azerbaycan’dan da Azerrail takımları da katılacak. Dörtlü turnuva halinde yapılacak olan ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Göllü Uluslarararası Voleybol Turnuvası’, 11 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda yapılacak OK Vizura ile Azerrail takımlarının maçıyla başlayacak.

Turnuva maç programı

11 Ekim Cumartesi
Saat 16.00 – OK Vizura – Azerrail
Saat 18.00 – Bursa BŞB Spor Kulübü – BK Maritza

12 Ekim Pazar
Saat 14.00 – 3.’lük maçı
Saat 16.00 – Final maçı

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 01.10.2014 | Okunma sayısı:3179

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir