Haberler

Çelik: “Tecrübe yadsınamaz”

Font Boyutu

26 ARALIK 2017

BASIN BÜLTENİ

ÇELİK: “TECRÜBE YADSINAMAZ”

  • BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ’I ZİYARET EDEN ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ FARUK ÇELİK, “İNEGÖL EN BÜYÜK İLÇELERİMİZDEN BİR TANESİ. ORADA 3 DÖNEMLİK BİR TECRÜBE, YADSINACAK OLAY DEĞİL” DEDİ.
  • BAŞKAN AKTAŞ, “DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZÜN TECRÜBELERİNDEN, BİLGİ BİRİKİMİNDEN HER ZAMAN İÇİN İSTİFADE ETTİK. BUNDAN SONRA DA İSTİFADE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” DİYE KONUŞTU.

BURSA - Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret eden Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, “İnegöl en büyük ilçelerimizden bir tanesi. Orada 3 dönemlik bir tecrübe, yadsınacak olay değil” dedi. Başkan Aktaş, “Değerli büyüğümüzün tecrübelerinden, bilgi birikiminden her zaman için istifade ettik. Bundan sonra da istifade etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bursa milletvekili olarak uzun yıllar çeşitli bakanlıklarda görev alan Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı yeni belediye binasında ziyaret etti. Çelik, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Bülent Temelli’nin de katıldığı ziyarette Başkan Aktaş’ı yeni görevi nedeniyle tebrik etti.

“Tecrübe yadsınamaz”

Başkan Aktaş’ın İnegöl’den gelen tecrübesiyle Bursa için hayırlı adımlar atacağına inandığını belirten Çelik, “Allah mahcup etmesin temennisinde bulunuyorum. İnegöl en büyük ilçelerimizden bir tanesi. Orada 3 dönemlik bir tecrübe, yadsınacak olay değil. O tecrübelerin Büyükşehir imkânlarıyla bütünleşmesi, inanıyorum ki Bursa için çok hayırlı neticeler doğuracaktır. Bizler hangi konuda olursa olsun, gerek Ankara gerek Bursa nezdinde edindiğimiz tecrübeleri arkadaşımızla paylaşmaya hazırız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ise ‘Değerli büyüğümüz, ağabeyimiz’ diye hitap ettiği Çelik’i Büyükşehir’de ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çelik’in farklı bakanlıklarda önemli başarılara imza atmış önemli bir isim olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, “Bugün sağ olsun, yoğun programları arasında, bütçe görüşmelerinin hemen akabinde nezaket gösterip ziyaretime geldiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tecrübelerinden, bilgi birikiminden her zaman için istifade ettik. Bundan sonra da istifade etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Aktaş, günün anısına Çelik’e ipek kumaş üzerine Bursa değerlerinin işlendiği tablo hediye etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 

Tarih: 26.12.2017 | Okunma sayısı:2483

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu