Haberler

Büyükşehirli atıcılar Türkiye Şampiyonu

Font Boyutu

17 MAYIS 2016

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehirli atıcılar Türkiye Şampiyonu
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü atıcılık takımı, Mersin’de yapılan ‘Atıcılık Trap Türkiye Şampiyonası’nda geleneği sürdürerek bu yıl da ‘Türkiye Şampiyonu’ oldu.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü atıcılık takımı, Mersin’de geçen hafta sonu yapılan ‘Atıcılık Trap Türkiye Şampiyonası’nda katıldıkları 3 kategoride de ‘Türkiye Şampiyonu’ oldu.

Mersin Erdemli Atış Poligonu’nda yapılan Atıcılık Trap Türkiye Şampiyonası’nda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü atıcılık takımı sporcuları, katıldıkları 3 kategoride de ‘Türkiye Şampiyonu’ oldu. Büyük bayanlarda Nihan Gürer 71/75 puanla yeni Türkiye rekorunu kırarak şampiyon olurken, büyük erkeklerde Oğuzhan Tüzün 122/125 puanla kürsüsünün birincilik basamağında yer aldı. ‘İllerarası Takım Türkiye Birinciliği’nde ise Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları Alp Kızılsu, Oğuzhan Tüzün ve Alper Pınar’dan oluşan Bursa takımı, 15 il takımı arasında ilk sırada yer aldı ve dört yıllık geleneği sürdürerek şampiyonluk kupasını aldı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 17.05.2016 | Okunma sayısı:1363

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir