Haberler

Büyükşehir’in sultanları dolu dizgin

Font Boyutu

9 NİSAN 2016

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir’in sultanları dolu dizgin
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Klasman grubu ilk devre son maçında bugün saat 18.30’da İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda bir başka Bursa temsilcisi Nilüfer Belediyespor ile karşılaşacak.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Klasman grubu ilk devre son maçında bugün saat 18.30’da İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda Nilüfer Belediyespor Kulübü ile karşılaşacak.

TVF Bayanlar Birinci Ligi Klansman etabı ilk devresinde ilk maçlarını 2 puanla tamamlayan iki ekip Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ile Çanakkale Belediyesi karşı karşıya gelirken maçın galibi ilk seti kaybetmesine rağmen izleyicilere güzel bir oyun izlettiren yeşil beyazlılar oldu. İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda yapılan karşılaşmada ilk setin ilk teknik molasına Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü 8-7 ve ikinci teknik molasına da 16-15 önde girmeyi başaran taraf oldu. Teknik molanın ardından oyuna ağırlığını koyan Çanakkale ekibi olunca ilk seti 25-22 ile önde geçen taraf oldu. İkinci sette daha istekli taraf ise Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü oldu. Özellikle ilk setteki hataları tekrarlamayan ve rakibe oranla file önünde daha etkili olan yeşil-beyazlılar 8-7 ve 16-11 önde girmeyi başardığı seti 25-16 ile geçmeyi bildi ve skoru eşitledi (1-1)
Maçın üçüncü seti itibari ile de Gözde, İpek ve Joychina gibi uzunlarını file önünde kullanan yeşil-beyazlılar, Jelena ve Birgül ile rakibin savunmasını zorlayan smaçlarla rakibini defansta iyice yordu ve maçın tüm kontrolünü eline alarak üçüncü seti 25-18 ve dördüncü seti de 25-20 alarak 3-1’lik skorla salondan 3 puanla ayrılan taraf oldu. Yeşil-Beyazlılar böylelikle puanını 5’e yükselterek Avrupa kupalarına katılma hakkı için avantaj elde etti.
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Klasman grubu ilk devre son maçında 09.04.2016 (BUGÜN) saat 18.30’da İzmir Atatürk Voleybol Salonu’nda bir başka Bursa temsilcisi Nilüfer Belediyespor ile karşılaşacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 09.04.2016 | Okunma sayısı:1441

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir