Haberler

Büyükşehir’in şampiyonu zabıta

Font Boyutu

 20 MAYIS 2016

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’İN ŞAMPİYONU ZABITA
- BU SENE 5.’Sİ DÜZENLENEN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIK KUPASI PERSONEL FUTBOL TURNUVASI’NIN ŞAMPİYONU BÜYÜKŞEHİR ZABITA TAKIMI OLDU.

BURSA - Bu sene 5.’si düzenlenen Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası Personel Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Büyükşehir Zabıta takımı oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi birimlerinde çalışan personellerinden oluşan 20 takımın 4 ayrı grupta mücadele ettiği turnuvada bütün maçlar final havasında geçti. 18 Nisan’da başlayan ve 13 Mayıs’ta sona eren turnuvada Büyükşehir Zabıta takımı finalde BUSKİ Bilgi İşlem ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 4-1 kazanan Büyükşehir Zabıta takımı şampiyon olurken, bu turnuvada ilk kez final coşkusunu yaşarken şampiyonluğu doyasıya kutladı.
Dostça geçen karşılaşmanın sonunda Büyükşehir Zabıta takımı şampiyonluk kupasını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık´tan aldı.

İki takıma Fair-Play ödülü
Profesyonelleri aratmayan maçların olduğu turnuvada en az sarı-kırmızı kart gören 1299 Osmanlıspor ve Kültürspor en centilmen takım ödüllerinin sahibi olurken aynı zamanda bu iki takımdan 1299 Osmanlıspor üçüncülük - dördüncülük maçında turnuvanın diğer en centilmen takımı Kültürspor´u 7-5 geçerek üçüncülük kupasının sahibi oldu.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 20.05.2016 | Okunma sayısı:1508

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir