Haberler

Büyükşehir’in perileri Sakarya’yı fethetti

Font Boyutu

15 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir’in perileri Sakarya’yı fethetti
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bayan basketbol takımı, Sakarya deplasmanında, Sakarya Üniversitesi bayan basketbol takımı ile karşı karşıya geldi.
- Bursa Büyükşehir’in perileri maçı 90-41 skorla kazandı.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bayan basketbol takımı, Sakarya deplasmanında, Sakarya Üniversitesi bayan basketbol takımı ile karşı karşıya geldi. Büyükşehir’in perileri maçı 90-41 skorla kazandı.

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bayan basketbol takımı, Sakarya deplasmanından farklı döndü. İlk çeyrekte hiç sayı vermeden 25 – 0’lık seriyle başlayan sporcular, çeyreğin sonuna doğru tüm oyun disiplininden kopsa da ilk çeyreği 32-5 ile geçti. Diğer çeyreklerde yedek ağırlıklı kadro ile sahaya çıkan periler ikinci periyodu 47-14, üçüncü periyodu 67-29 ile geçti. Güzel oyununu son çeyrekte seri sayılarla süsleyen Büyükşehir’in perileri maçı 90-41 kazandı.
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı Baş Antrenörü Levent Günenme, takımın çok iyi oynadığını belirterek, “Takım güzel bir noktaya geldi. Bundan sonra da takımı daha da iyileştirip hedeflerimize ulaşacağız. Oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.

Maçtan notlar:
Leeza burdgess 15 ribaund ve 23 sayı ile maçın yıldızı oldu. Onu 10 ribaund ve 17 sayı ile Fahriye takip etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 15.11.2014 | Okunma sayısı:1799

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir