Haberler

Büyükşehir’in atletleri hız kesmiyor

Font Boyutu

21 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir’in atletleri hız kesmiyor
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü atletizm sporcuları azimle başarıya koşuyor.
- Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları Sümeyye Erol, Esma Özdemir, Nilay Esen, Fatma Hacıköylü ve Sebahat Akpınar milli takıma seçildi.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü atletizm sporcuları azimle başarıya koşuyor.

Türkiye Kros Ligi sonbahar döneminde Erzurum’dan sonra ikinci yarışma Antalya’da gerçekleştirildi. Büyükler ve gençler kategorilerinde yarışma yapılan ve Ağrı’daki Balkan Kros Şampiyonası için seçme niteliği de taşıyan organizasyonda 213 atlet ter döktü. Antalya’daki mücadelelerde 6 kilometrelik büyük kadınlar yarışını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcusu Esma Aydemir, ‘18.45’ ile Özlem Kaya’nın bir saniye önünde kazanırken, Genç Kadınlar 4 kilometrelik yarışta Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularından Sümeyye Erol 1. oldu.
Bursa Büyükşehir Belediyespor büyük kadınlarda genel sıralamada 2.’liğini ve genç kadınlar genel sıralamasında 1.liğini sürdürüyor. Ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularından ‘Gençler Kadınlar’ kategorisinde Sümeyye Erol ve ‘Büyük Kadınlar’ kategorisinde de Esma Özdemir, Nilay Esen, Fatma Hacıköylü ve Sebahat Akpınar milli takıma seçildi. Atletler milli formayla Balkan Kış Şampiyonası’nda yarışacaklar.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.10.2014 | Okunma sayısı:1788

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir