Haberler

BÜYÜKŞEHİR’İN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

Font Boyutu

19 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’İN ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, DAHA SAĞLIKLI BİR BURSA HEDEFİ DOĞRULTUSUNDA KENTİN HER KÖŞESİNDE SÜRDÜRDÜĞÜ ÇALIŞMALARDA KULLANMAK ÜZERİNE 16 YENİ ARACI DAHA FİLOSUNA EKLEDİ.
- BURSA’YI BİR BÜTÜN OLARAK ELE ALDIKLARINI VE HER BÖLGEDE ÇALIŞTIKLARINI BELİRTEN BAŞKAN ALTEPE, HİZMETLERİN AKSAMADAN SÜRMESİ İÇİN ARAÇ FİLOSUNUN DE GENİŞLETİLDİĞİNİ SÖYLEDİ.

BURSA – Bursa’yı daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek amacıyla her mahallede yoğun bir çalışma sürdüren Büyükşehir Belediyesi, araç filosuna 16 yeni aracı daha ekledi.

Kentin her köşesinde alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, ulaşım filosunun gençleştirilmesinin ardından iş makineleri filosunu da genişletiyor. Hizmetlerin aksamadan sürdürülmesi amacıyla 5’i damperli kamyon, 5’i kapalı kasa ve 6 tane de çift kasa araç olmak üzere 16 yeni araç filoya dahil edildi. Büyükşehir Belediyesi’nin Demirtaş’taki atölyelerinde yeni alınan araçları inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kaliteli hizmetin ancak kaliteli ekip ve ekipmanlarla sağlanabileceğini vurguladı. Beraberindeki Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın ile birlikte atölyeyi gezen Başkan Altepe, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ahmet Korucu ve Fen İşleri Daire Başkanı Fehmi Ökten’den araçların özellikleri hakkında bilgi aldı.

Hedef kaliteli hizmet
Yeni alınan araçların Zabıta, Makine İkmal ve Fen İşleri bünyesinde kullanılacağını dile getiren Başkan Altepe, bir taraftan yeni araçlarla filoyu genişletirken, diğer taraftan da ilçe belediyelerine araç desteğinde bulunduklarını kaydetti. En kaliteli hizmeti, kısa zamanda aksamadan vermeyi ilke edindiklerini kaydeden Başkan Altepe, “Son iki yılda alınan yeni araçlarımızın sayısı 45’i buldu. Tüm alanlarda en iyi araçları kullanmaya çalışıyoruz. Kaliteli hizmetin sunulması amacıyla çalışmalarımıza yön veriyoruz” dedi.
Başkan Altepe, daha sonra kaporta kaynak tamir atölyesini gezip çalışmalarını yerinde incelediği Makine İkmal Dairesi personeliyle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 19.07.2011 | Okunma sayısı:6599

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu