Haberler

Büyükşehir’den Mustafakemalpaşa’ya Rafet El Roman sürprizi

Font Boyutu

22 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir’den Mustafakemalpaşa’ya Rafet El Roman sürprizi
- Rafet El Roman, ‘Cumhuriyet Bayramı’nda Mustafakemalpaşa’da…
- Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Mustafakemalpaşa İlçesi’nde gerçekleştirilecek olan ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde ünlü sanatçı Rafet El Roman sahneye çıkacak.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü sanatçı Rafet El Roman’ı Mustafakemalpaşa’da hayranlarıyla bir araya getirecek.

Bursa’yı geleceğe taşıyan yatırımlara imza atarken aynı zamanda kentin kültürel yaşamına da renk katan Büyükşehir Belediyesi, ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ nedeniyle 29 Ekim Çarşamba günü ünlü sanatçı Rafet El Roman’ı Mustafakemalpaşa’da sevenleriyle bir araya getirecek.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü’nün 2014 yılında destek verdiği konserler kapsamında daha önce de İbrahim Can, Hüner Coşkuner, Haluk Levent, Niran Ünsal, Turgay Başyayla, Cumali Özkaya, Mustafa Ceceli, Burcu Güneş, HamidiKjerim, Arifi Salim, Fetatu Nureddin, L Jatifi Kastriot, Orhan Hakalmaz, Hamiyet ve Kutsi farklı ilçelerde düzenlenen festivallerde ve çeşitli programlarda Bursalılarla bir araya gelmişti.
Bursa’nın tüm ilçelerine hizmetlerini ulaştıran Büyükşehir Belediyesi tarafından Mustafakemalpaşa’da gerçekleştirilecek olan ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde ünlü şarkıcı Rafet El Roman sahneye çıkacak. Rafet El Roman, en güzel şarkılarını Mustafakemalpaşa’daki hayranlarıyla birlikte seslendirecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 22.10.2014 | Okunma sayısı:3393

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir