Haberler

Büyükşehir´den muhtarlara bilgisayar hediyesi

Font Boyutu

5 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN MUHTARLARA BİLGİSAYAR HEDİYESİ
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN İLÇELERDEKİ MUHTARLIKLARA TEKNOLOJİ DESTEĞİ DEVAM EDİYOR.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BURSA’DA İHTİYACI OLAN 12 MUHTAR DERNEĞİNE BİLGİSAYAR HEDİYE EDİLDİ.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE; “BURSA HER ALANDA ÖRNEK OLUYOR” DEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlardan gelen talep doğrultusunda 12 muhtar derneğine özel yazılım yüklü bilgisayar hediye edildi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, tüm kentte muhtarların ihtiyaçları doğrultusunda, muhtarlıkların halka daha iyi hizmet verebilmeleri için bilgisayar desteğine devam ediyor. Bugüne kadar muhtarlıklardan gelen talepler üzerinde bilgisayarı bulunmayan ya da mevcut bilgisayarları talebi karşılamayan 300’ü aşkına muhtarlığa bilgisayar temin eden Büyükşehir Belediyesi, bu kez de Yenişehir, Keles, Harmancık, Büyükorhan, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, İnegöl, Orhangazi, Karacabey, İznik, Osmangazi ve Bursa muhtarlar derneklerine bilgisayar hediye etti.

“Hedeflerimiz büyük”
İlçelerdeki muhtar dernekleri başkanları ve muhtarlar, Merinos Parkı’ndaki Gölpark Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen bilgisayar dağıtım törenine yoğun ilgi gösterdi.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarına dikkati çekerek, “Bursa, her alanda örnek oluyor. Hedefimiz büyük, derdimiz hizmet etmek. Bursa, artık evrensel değerde bir kent. Bursa’nın gelişmesini ve her alanda en iyi konuma ulaşmasını amaçlıyor ve bu hedefle çalışıyoruz. Şehrimizin geleceğe taşınması noktasında devletin halkla buluştuğu ilk yer olan muhtarlarımızın ve muhtarlıklarımızın ihtiyaçlarına da destek olmaya devam ediyoruz” diye konuştu.
Bursa Muhtarlar Derneği Başkanı Nedim Serbestol ise muhtarlara her zaman destek olan Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkan Altepe, daha kaliteli ve daha hızlı hizmetler için muhtar dernekleri başkanlarına bilgisayarlarını hediye etti. Pasta kesimiyle sona eren törenin ardından Başkan Altepe, muhtarlarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 05.11.2014 | Okunma sayısı:4787

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu