Haberler

Büyükşehir’den iki yıldız transfer

Font Boyutu

 28 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN İKİ YILDIZ TRANSFER
- TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU BİRİNCİ LİGİNDE VERDİĞİ MÜCADELENİN YANINDA CEV CHALLENGE CUP’TA DA BURSA’YI TEMSİL EDEN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ VOLEYBOL TAKIMI, DOMİNİK CUMHURİYETİ’NDEN İKİ YILDIZI RENKLERİNE BAĞLAYARAK GÜCÜNE GÜÇ KATTI.

BURSA - Türkiye Voleybol Federasyonu birinci liginde verdiği mücadelenin yanında CEV Challenge Cup’ta da Bursa’yı temsil eden Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı, Dominik Cumhuriyeti’nden iki yıldızı renklerine bağlayarak gücüne güç kattı.

CEV Challenge Cup’ta Avusturyalı rakibini her iki maçta da yenerek adını üçüncü tura yazdıran Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı, bir taraftan hedef büyütürken, diğer taraftan da kadrosunu yeni isimlerle güçlendiriyor. İtalya´da düzenlenen 2014 Dünya Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda beşinci sırayı alan ve geçtiğimiz hafta Meksika´da düzenlenen Central American-Caribbean Oyunları voleybol dalında şampiyon olan Dominik Cumhuriyeti´nin iki yıldız smaçörü Prisilla Rivera ve Yonkaira Pena, Büyükşehir ekibine dahil oldu.
Lokomotiv Baku,Igtisadci Baku,Pinkin ve Murcia formaları giyen 1.86 boyunda ve 30 yaşındaki Prisilla Rivera ile Toray Arrows, USMP ve Mirador formalarını giyen 1.87 boyunda ve 21 yaşındaki Yonkaira Pena’nın hafta sonu Bursa’ya gelmesi bekleniyor. Her iki yıldız oyuncu sağlık kontrollerinin ardından, Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün başarısı için ter dökmeye başlayacak.
BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 28.11.2014 | Okunma sayısı:1882

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir