Haberler

BÜYÜKŞEHİR’DE ŞAMPİYON BUSKİ BİLGİ İŞLEM

Font Boyutu

1 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’DE ŞAMPİYON BUSKİ BİLGİ İŞLEM
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’UN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ ‘PERSONEL FUTBOL TURNUVASI’NIN BU YILKİ ŞAMPİYONU BUSKİ BİLGİ İŞLEM TAKIMI OLDU.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen personel futbol turnuvası final karşılaşmasında BURULAŞ’ı 4 – 0 yenen BUSKİ Bilgi İşlem Takımı şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını veren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin farklı birimlerinde görev yapan personel arasındaki dostluk ve dayanışmayı geliştirmek amacıyla bu yıl 6’ncısı düzenlenen turnuvada 28 takım mücadele etti. Velodrom’daki halı sahada yapılan turnuvanın finalinde BUSKİ Bilgi İşlem ile BURULAŞ takımları karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada BURULAŞ’ı 4-0 yenen BUSKİ Bilgi İşlem takımı bu yılki turnuvanın da şampiyonu oldu. BURULAŞ turnuvayı ikinci bitirirken, BUSKİ Sivil Savunma 3’üncü ve BUSKİ Abone İşleri takımı da 4’üncü oldu. Turnuvanın en çok gol atan takımı Mali Hizmetler olurken, Gemlik BUSKİ takımı ise en az gol yiyen takım oldu. Atıksu Arıtma takımı da en centilmen takım olarak turnuvayı tamamladı.

Hedef dostluk ve beraberlik
Personelin yoğun ilgi gösterdiği final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü yöneticileri Abdullah Karadağ ve Muzaffer Karadeniz de katıldı. Şampiyonaya katılan tüm takımları kutlayan Başkan Altepe, “Birimlerarası diyaloğu artırmak, dostluk ve birlikteliği sağlamak hedefiyle düzenlendiğimiz turnuva bu yıl da amacına ulaştı. Mücadele eden tüm arkadaşları kutluyorum” dedi.
Turnuvanın şampiyonu BUSKİ Bilgi İşlem takımı şampiyonluk kupasını Başkan Altepe’den alırken, dereceye giren takımlara da kupa ve çeşitli hediyeler verildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 01.06.2010 | Okunma sayısı:9398

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu