Haberler

BÜYÜKŞEHİR’DE ŞAMPİYON BUSKİ ABONE İŞLERİ

Font Boyutu

 18 Haziran 2010

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR’DE ŞAMPİYON BUSKİ ABONE İŞLERİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’UN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ ‘PERSONEL FUTBOL TURNUVASI’NIN BU YILKİ ŞAMPİYONU BUSKİ ABONE İŞLERİ OLDU.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen personel futbol turnuvası final karşılaşmasında Kültür Şube Müdürlüğü’nü yenen BUSKİ Abone İşleri Takımı şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin farklı birimlerinde görev yapan personel arasındaki dostluk ve dayanışmayı geliştirmek amacıyla bu yıl 7’incisi düzenlenen turnuvada 30 takım mücadele etti. Velodrom’daki halı sahada yapılan turnuvanın finalinde BUSKİ Abone İşleri ile Kültür Şube takımları karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmayı kazanan BUSKİ Abone İşleri takımı bu yılki turnuvanın şampiyonu oldu. Kültür Şube turnuvayı ikinci bitirirken, Belediye Otobüs İşletmesi Ulaşım Takımı 3’üncü ve Park Bahçeler Takımı da 4’üncü oldu. Turvanın en centilmen takımı Trafik Şube, en az gol yiyen takımı Mali Hizmetler Tekaüt ve en çok gol atan takımı da Zabıta Dairesi Takımı oldu.

Hedef dostluk ve beraberlik
Personelin yoğun ilgi gösterdiği final karşılaşmasının ardından düzenlenen ödül törenine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar ile daire başkanları ve şube müdürleri katıldı. Şampiyonaya katılan tüm takımları kutlayan Genel Sekreter Seyfettin Avşar, “Birimler arası diyaloğu artırmak, dostluk ve birlikteliği sağlamak hedefiyle düzenlendiğimiz turnuva bu yıl da amacına ulaştı. Mücadele eden tüm arkadaşları kutluyorum. Fırsat buldukça karşılaşmaları izleyen Başkanımız Recep Altepe de mücadele eden tüm sporcuları kutlamamı istedi” dedi.
Turnuvanın şampiyonu BUSKİ Abone İşleri takımı şampiyonluk kupasını Genel Sekreter Seyfettin Avşar’dan alırken, dereceye giren takımlara da kupa ve çeşitli hediyeler verildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 18.06.2011 | Okunma sayısı:5602

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir