Haberler

Büyükşehir Türkiye’yi kucaklıyor

Font Boyutu

5 ŞUBAT 2014

Büyükşehir Türkiye’yi kucaklıyor
- Büyükşehir Belediyesi, ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi Hizmette Türkiye´yi Kucaklıyor’ projesi kapsamında Bingöl, Eskişehir ve Mustafakemalpaşa Tatkavaklı’ya araç ve iş makinesi desteğinde bulundu.
- Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Büyükşehir Belediyesi olarak sadece Bursa’da değil ülkemizdeki diğer il ve ilçe belediyelerine de yardımlarımız devam ediyor” dedi.

BURSA – ‘Daha yaşanabilir bir kent’ hedefiyle Bursa’da önemli hizmetlere imza atan Büyükşehir Belediyesi, yardım elini Eskişehir ve Bingöl’e de uzattı. Büyükşehir Belediyesi, ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi Hizmette Türkiye´yi Kucaklıyor’ projesi kapsamında Bingöl, Eskişehir ve Mustafakemalpaşa Tatkavaklı’ya araç yardımında bulundu.

Bursa’daki hizmetleriyle kenti daha modern bir noktaya taşıyan Büyükşehir Belediyesi, yardım elini diğer illere de uzatarak, kardeş şehirlerinin de yüzünü güldürüyor. ‘Bursa Büyükşehir Belediyesi Hizmette Türkiye´yi Kucaklıyor’ projesi kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından Bingöl, Eskişehir ve Mustafakemalpaşa Tatkavaklı’ya hibe edilen araçlar, Acemler’deki Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nda yapılan törenle yeni sahiplerine teslim edildi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da yapılan yatırımların diğer illere de uzandığını belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden geldiğince bize gelen taleplere cevap veriyor, ihtiyaç sahibi kent ve beldelerimize destek oluyoruz. Bursa’da ayrım yapmadan sürdürdüğümüz çalışmaları, kendi mücavir alanlarımız dışındaki noktalara da taşımaya gayret ediyoruz” dedi.

“Biz paylaştıkça bereketimiz artıyor”
Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle örnek olduğunu ifade eden Başkan Altepe, “Bizden destek bekleyen her belediyeye destek olmaya devam ediyoruz. Kime ne lazımsa, imkanlarımızı paylaşıyoruz. Biz paylaştıkça bereketimiz daha da artıyor. Bu dönemde Bursa’da 5 dönemi aşan hizmetler gerçekleştirdik. Dostlarımızın mutluluğu bizi de mutlu ediyor ve hizmetlerimize bereket katıyor” diye konuştu.
Altepe, konuşmasının ardından, Eskişehir Mahmudiye Belediyesi ve Bingöl Ilıcalar Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Tatkavaklı belediye başkanlarına araçların anahtarlarını teslim etti. Eskişehir Mahmudiye Belediye Başkanı Ayşe Güney, Bingöl Ilıcalar Belediye Başkanı Gıyasettin Kocihan ve Mustafakemalpaşa Tatkavaklı Belediye Başkanı Orhan Alper de kendilerine destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 05.02.2014 | Okunma sayısı:5308

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu