Haberler

Büyükşehir Mudanya’nın yanında

Font Boyutu

10 ARALIK 2014

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir Mudanya’nın yanında
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman Mudanya’nın yanında olduğunu ve ilçeye hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman Mudanya’nın yanında olduğunu söyleyerek, ilçeye hizmete devam edeceklerini belirtti.

Bursa’yı yatırımlarıyla geleceğe taşırken, ilçelerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerine devam eden Büyükşehir Belediyesi, Mudanya’nın daha da güzelleşmesi hedefiyle planlanan çalışmalarına devam edecek.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı’nın yeni Yönetim Kurulu üyeleriyle Merinos Parkı Gönül Dostları Sofrası’nda bir araya geldi. AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Erdal Kaya, Başkan Altepe’ye hedefleri ve faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.
Mudanya’nın Bursa’nın incisi olduğunu vurgulayan Başkan Altepe, yeni yönetime başarılar dileyerek, “En güzel hizmetleri birlikte gerçekleştireceğiz. Hizmette sınır yok. Büyükşehir Belediyesi olarak, Bursa’nın tamamında olduğu gibi Mudanya’da da yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi Mudanya’nın yanında. Birlikte güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.
Başkan Altepe, yerelde en önemli gücün artık Büyükşehir belediyeleri olduğunu da sözlerine ekledi.
Mudanya Emekli Astsubaylar Derneği, Mudanya Gazeteciler Cemiyeti, Yıldırım Kent Konseyi ve Bursa Muşlular Derneği üyeleri de Başkan Altepe’yi ziyaret eden konuklardandı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 10.12.2014 | Okunma sayısı:3740

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu