Haberler

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’DA KONGRE HEYECANI

Font Boyutu

 
26 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’DA KONGRE HEYECANI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ OLAĞAN KONGRESİ BUSKİ KONFERANS SALONU’NDA YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü olağan kongresi yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. BUSKİ Konferans Salonu’nda düzenlenen kongrede divan başkanlığını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar yaparken; kulübün yeni yönetimi de belirlendi.

2012 yılı yönetim faaliyet raporunu üyelere ibra eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, “Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak 2013 yılında mevcut bütün branşlarda bugüne kadar elde edilen başarılardan daha iyi sonuçlar çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından yapılan oylamada Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanlığı’na Başkan Altepe getirilirken yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu:
İlhan Satık, Cemal Vardar, Seyfettin Avşar, İsmail Hakkı Çetinavcı, Taha Aydın, Bayram Vardar, Mustafa Altın, Abdullah Karadağ, Atilla Ödünç, İsmail Hakkı Arslan, Muzaffer Karadeniz, Neşet Çakmaklı, Ercan Özel, Fehim Ferik.
Belediyespor Kulübü’nün Denetim Kurulu ise Cavit Çalı, Cemil Tekin, ve Muhsin Özlükurt’tan oluşurken, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Delegeleri de İlhan Satık, İsmail Hakkı Arslan ve Muzaffer Karadeniz oldu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.01.2013 | Okunma sayısı:4242

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir