Haberler

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’A ‘GÜREŞ OSCARI’

Font Boyutu

8 Kasım 2010

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’A ‘GÜREŞ OSCARI’

- ŞAMPİYON GÜREŞÇİLER DERNEĞİ TARAFINDAN BU YIL İLKİ DÜZENLENEN ‘GÜREŞİN OSCARLARI’ ÖDÜL TÖRENİNDE BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ ‘YILIN EN İYİ GÜREŞ TAKIMI’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Şampiyon Güreşçiler Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Güreşin Oscarları’ ödül töreninde ‘Yılın En İyi Güreş Takımı’ ödülüne layık görüldü.

Şampiyon Güreşçiler Derneği’nin bu yıl ilk kez düzenlediği ‘Güreşin Oscarları’ ödül töreni, Ankara Rixos Otel’de yapıldı. Güreşi geleceğe daha emin adımlarla taşımak adına önemli başarılara imza atan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Güreş Takımı ‘Yılın En İyi Güreş Takımı’ seçilirken, ödülü Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ aldı. Bu ödüle layık oldukları için mutlu olduklarını ifade eden Karadağ, ileriki zamanlarda daha önemli başarılara imza atacaklarını ve çalışmalarının bu yönde olduğunu dile getirdi.
Geceye Başkanvekili Karadağ’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyespor baş antrenörü İsmail Faikoğlu ve Ahmet Gülhan, Büyükşehir Belediyespor güreşçilerinden Büyükler Avrupa Şampiyonu Tevfik Odabaşı ve Gençler Dünya Şampiyonu güreşçi Ahmet Peker de katıldı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 08.11.2010 | Okunma sayısı:6762

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir