Haberler

Büyükşehir amatör sporun yanında

Font Boyutu

6 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir amatör sporun yanında
- Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın daha sağlıklı bir spor kenti olması hedefiyle Büyükşehir Belediyesi’nin amatör spor kulüplerinin yanında olmaya devam ettiğini söyledi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın daha sağlıklı, daha yaşanabilir bir spor kenti olması hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini ve kentin gözdesi olan amatör spor kulüplerine destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

Bursa’yı fiziki açıdan geleceğe taşırken, kentin nabzının attığı amatör spora da desteklerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Burgazspor ve Mensucat Spor kulüplerinin yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi.
Başkan Altepe, Acemler Başkanlık makamında gerçekleştirilen görüşmelerde, Bursa’nın spor kenti olması hedefiyle gençliğin sporla buluşmasının önemine dikkati çekti. Altepe, Burgazspor Kulübü ve Mensucat Spor Kulübü’ne çalışmalarında başarılar dileyerek, Bursa gençliğinin spora teşvik edilmesi konusunda amatör spor kulüplerine önemli sorumluluk düştüğünü ifade etti. Başkan Altepe, Burgazspor ve Mensucat Spor kulüplerine destek olmaya devam edeceklerini de belirtti.

Altepe’ye destek teşekkürü
Burgazspor Kulübü Başkanı Mustafa Bayrak ile Arif Bayrak da Başkan Altepe’ye spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür ederek, Burgazspor’un başarısının her geçen gün daha da artacağını söyledi. Mustafa Bayrak, Başkan Altepe’ye Burgazspor forması ve atkı hediye etti.
Mensucat Spor Kulübü Başkanı İbrahim Öztürk de Başkan Altepe’nin teşvikiyle faaliyetlerine başlayan kulübün, önemli bir sorumluluğu omuzladığını söyledi. Mensucat Spor’un adını bundan böyle başarılarıyla daha sık duyuracağını kaydeden Öztürk, desteklerinden dolayı teşekkür ettiği Başkan Altepe’ye takımın formasını armağan etti.

“Bursa’da çalışmak onurdur”
Cumhuriyet Başsavcısı Abdülkadir Şahin ile Tekstil Boyahaneleri Organize Sanayi Bölgesi (TOSAB) Yönetim Kurulu üyeleri de Başkan Altepe’nin konukları arasındaydı. Cumhuriyet Başsavcısı Abdülkadir Şahin, yeni geldiği Bursa’da göreve başlamanın heyecanını yaşadığını söyledi. Şahin, daha önce de Bursa’daki faaliyetleri yakından izlediğini belirterek, “Bursa, son dönemde yapılan ulaşım yatırımlarıyla adeta cazibe merkezi haline geldi. Bursa’da çalışmak benim için bir onur” diyerek, Başkan Altepe’yi hizmetlerinden ötürü tebrik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 06.11.2014 | Okunma sayısı:3439

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu