Haberler

BÜYÜKŞEHİR AİLESİNİN BÜYÜK BULUŞMASI

Font Boyutu

19 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR AİLESİNİN BÜYÜK BULUŞMASI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN PERSONEL PİKNİĞİ HÜSEYİNALAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 7’ncisi yapılan personel pikniği Hüseyinalan Köyü piknik alanında yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerde çalışan personel, aileleriyle birlikte katıldığı piknikte gönüllerince bir gün geçirdi.

Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel personel pikniği yaklaşık 15 bin kişinin katılımıyla Hüseyinalan’da yapıldı. Başkan Recep Altepe eşi Hüsniye Altepe ile birlikte geldiği piknikte personelini yalnız bırakmazken, tüm mesailerini Bursa için harcayan personel aileleriyle birlikte keyifli bir gün geçirdi. Piknik alanını dolduran personele seslenen Başkan Altepe, “Her türlü nimeti bünyesinde barındıran bir şehirde yaşıyoruz. Bu şehrin var olan değerlerine sahip çıkmak ve korumak için de bir aile bütünlüğü içinde tüm mesaimizi bu kent için harcıyoruz. Bu yoğun tempo içerisinde ailelerimize ve çocuklarımıza çok vakit ayıramıyoruz. Onlara buradan çok teşekkür ediyorum. Bize gösterdikleri sabır, bizim için inanın itici güç oluyor. Bu güzel günü bizlere yaşatan çalışma arkadaşlarıma ve sizlere tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Altepe, piknik yapan personelle bol bol sohbet ederken, sihirbaz Abduri’nin gösterileri özellikle çocuklar tarafından beğeniyle izlendi. Çocuklar arasında düzenlenen top sektirme ve ip çekme yarışmaları da çekişmeli anlara sahne oldu.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


 

Tarih: 19.06.2011 | Okunma sayısı:5626

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu