Haberler

BÜYÜKŞEHİR AİLESİ BAYRAMLAŞTI

Font Boyutu

12 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜKŞEHİR AİLESİ BAYRAMLAŞTI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BELEDİYE VE BAĞLI ŞİRKETLERDE GÖREVLİ PERSONELLE BAYRAMLAŞTIĞI TÖRENDE BAYRAMIN HUZUR, BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GEÇMESİNİ DİLEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, belediye ve bağlı şirketlerde çalışan personelle bayramlaştı. Tüm Bursalıların bayramını kutlayan Başkan Altepe, bayramın huzur, birlik ve beraberlik içinde geçmesini diledi.

BUSKİ Tesisleri’ndeki bayramlaşmada, Bursa gibi medeniyetlere ev sahipliği yapan bir kente hizmet etmenin bir onur olduğunu ifade eden Başkan Altepe, “Bizlere emanet edilen bu kenti daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Bu kentin güzelliklerine güzellik, topluma katkı sağlamak için çalışıyoruz. Bursa’yı daha sağlıklı, yaşanabilir ve çağdaş bir kent haline getirmek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bursa’yı geleceğe taşımaya çalışıyoruz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla Türkiye’ye örnek olduk ve yine örnek çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bayramların, büyüklerin hatırlandığı, adetlerin en güzel yaşatıldığı günler olduğunu dile getiren Başkan Altepe, “Ecdadımızın bize bıraktığı kültür mirasını en iyi şekilde yatmalıyız. Bayram aynı zamanda uzun bir tatil imkanı sağladı. Ağzımızın tadının bozulmadığı bir bayram geçirmenizi diliyorum” diye konuştu.
Başkan Altepe, konuşmasının ardından Büyükşehir Belediyesi üst düzey yöneticileri ve çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 12.11.2010 | Okunma sayısı:5360

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu