Haberler

Büyükşehir ailesi bayramlaştı

Font Boyutu

25 AĞUSTOS 2017

BASIN BÜLTENİ

Büyükşehir ailesi bayramlaştı
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerde çalışan personelle bayramlaştı.
- Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, tüm Bursalıların Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, huzur içinde geçirilecek güzel bir bayram temennisinde bulundu.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerde çalışan personelle bayramlaştı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, tüm Bursalıların Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, huzur içinde geçirilecek güzel bir bayram temennisinde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ ve bağlı şirket çalışanlarıyla bir araya gelerek personelin bayramını tebrik etti. Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binası önünde gerçekleştirilen programda, Bursa’nın her konuda örnek olduğunu anlatan Başkan Altepe, bu başarıda tüm personelin emeğinin olduğunu belirtti.
Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle kente değer kattığını ifade eden Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin her konuda öncü olduğunu söyleyerek, “Bursa olarak her alanda örnek çalışmalar yapıyoruz. Tarihi kültürel miras projelerinden kırsal kalkınmaya, ulaşım yatırımlarından spor faaliyetlerine ve yeşil alanlara kadar her konuda çalışıyoruz. Şehrimiz için, insanların mutluluğu için çalışıyoruz, güzel işler ortaya koyuyoruz” diye konuştu.
Türkiye’nin gelişimine güçlü şehirlerin, büyük katkı sağladığını söyleyen Başkan Altepe, Büyükşehir belediyelerinin Bursa’yı takip ettiğini vurguladı. Altepe, Bursa’ya değer katan eserlerin Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla gerçekleştiğini sözlerine ekledi.

“Daha yapacak çok işimiz var”
“Daha yapacak çok işimiz var. Bursa’yı ve Bursalıları seviyoruz. Bu sevgimizi hizmetlerimizle gösteriyoruz. Bursa’da yaşamak büyük bir şans, bu şehre hizmet etmek ise bizler için bir onur” diyen Başkan Altepe, en başarılı yerel yönetim olarak da Bursa’nın anıldığını söyledi. Bursa’daki hizmetlerin takdir gördüğünü dile getiren Başkan Altepe, “Bursa’ya olan sevgimizi, saygımızı ve borcumuzu ödemeye devam edeceğiz. Kurban Bayramı, kültürümüzün önemli bir değeri. İnşallah ağız tadıyla geçen bir bayram olur. Tüm kurum ve kuruluşlar olarak tedbirlerimizi aldık. Herkese aileleriyle birlikte güzel bir bayram diliyorum” dedi.
Başkan Altepe, konuşmasının ardından, tüm personelle tek tek bayramlaştı. Bayramlaşmaya vatandaşlar da ilgi gösterdi. Başkan Altepe, programa katılan Refiye Sevinç adlı vatandaşın da bayramını tebrik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 25.08.2017 | Okunma sayısı:1826

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu