Haberler

BÜYÜK İKRAMİYE BAŞKAN ALTEPE’DEN

Font Boyutu

 
10 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BÜYÜK İKRAMİYE BAŞKAN ALTEPE’DEN
-MİLLİ PİYANGO İDARESİ’NİN 9 KASIM ÇEKİLİŞİ, ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE YAPILDI.
-ÜNLÜ SANATÇI KUTSİ’NİN ŞARKILARIYLA SEVENLERİNİ COŞTURDUĞU ORGANİZASYONDA, 5 ŞANSLI SEYİRCİYE LCD TV HEDİYE EDİLDİ.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü işbirliğiyle Bursa’da gerçekleştirilen milli piyango çekilişi, ünlü sanatçı Kutsi’nin şarkılarıyla renklendi.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilen ve vatandaşların da ücretsiz olarak izleyebildiği program, Bursa’da coşkulu bir geceye imzasını attı.
Program öncesinde Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Gürsoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti. Biçer, Tarihi Belediye Binası’nda bir araya geldikleri Başkan Altepe’ye, milli piyangonun Bursa’da çekilmesi noktasında verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Başkan Altepe de kentte yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdiği Biçer’e Bursa’yı tanıtan bir kitap ve kıravat armağan etti.
TRT Haber’in canlı olarak yayınladığı ve Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen çekilişte de keyifli anlar yaşandı. Programda Bursa’daki gelişmeleri anlatan Başkan Altepe, daha sonra çekiliş yaptı. Gecede ayrıca, çekilişi izlemeye gelen 5 şanslı seyirci de LCD TV kazandı. ‘235850’ numaralı biletin sahibinin 1,500,000 TL ikramiye kazandığı geceye, müziğin sevilen sesi Kutsi en güzel şarkılarıyla damgasını vurdu. Sahne performansıyla gönülleri fetheden Kutsi, şarkılarını Bursalı sevenleriyle birlikte seslendirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 10.11.2010 | Okunma sayısı:5734

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu