Haberler

Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda takımlar iddialı hazırlanıyor

Font Boyutu

13 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda takımlar iddialı hazırlanıyor
- Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’na katılan takımlar son hazırlıklarını yaparak kıyasıya mücadeleye hazırlanıyor.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü ortaklığında düzenlenen ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’ öncesinde takımlar son hazırlıklarını tamamladı.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’na katılan takımlar son hazırlıklarını yaparak mücadeleye hazırlanıyor. Turnuvaya katılan Büyükşehir İştirakleri Karması da turnuvaya iddialı girebilmek adına seçmeler düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Semih Pala koordinatörlüğündeki Şirketler Karması’nın teknik direktörlüğünü ise Hasan Özyıldırım yapıyor. Büyükşehir İştirakleri Karması’nın antrenmanını ziyaret eden Pala, tüm oyunculara başarılar diledi. Tüm takımlara turnuvada başarılar dileyen Semih Pala, belediye çalışanları ve belediyeler arasındaki iletişimi artıracak olan turnuvanın geleneksel hale geleceğini belirtti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 13.10.2014 | Okunma sayısı:1812

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir