Haberler

Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası heyecanı başlıyor

Font Boyutu

3 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası heyecanı başlıyor
- Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü ortaklığında düzenlenen ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda kuralar çekildi.
- Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası 13 Ekim Pazartesi günü başlıyor.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü ortaklığında düzenlenen ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda kuralar çekildi.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda kuralar çekildi. 13 Ekim Pazartesi günü başlayacak olan turnuvanın geleneksel hale getirilmesi planlanıyor. ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası’, fikstür kuraları çekimi, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Tenis Kafe Sosyal Tesisleri’nde yapıldı. Kura çekimine Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ, şirketler ve ilçe belediyelerinin temsilcileri katıldı. A ve B Grubu olmak üzere iki ayrı grupta mücadele edecek ve gruplarda ilk dört sıralamayı alacak olan takımlar, çeyrek finale yükselecek. Takımlar 11 kişiden oluşacak ve her takım kaleci dahil 5 oyuncu değiştirme hakkına sahip olacak. Turnuva hakkında detaylı bilgiye de www.bursabbspor.com adresinden ulaşılabilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 03.10.2014 | Okunma sayısı:2137

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir