Haberler

BUSMEK ÖĞRETMENLERİNDEN BİRLİK ÖRNEĞİ

Font Boyutu

 
26 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BUSMEK ÖĞRETMENLERİNDEN BİRLİK ÖRNEĞİ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT VE MESLEK EĞİTİMİ KURSLARI (BUSMEK) ÖĞRETMENLERİ ‘24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ COŞKUYLA KUTLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK) öğretmenleri ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü hep birlikte coşkuyla kutlayarak, birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

BUSMEK yönetimi tarafından düzenlenen ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ kutlaması, Molla Yegan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Renkli görüntülerin yaşandığı geceye, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdullah Karadağ, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüseyin Koçak, Sosyal İşler Şube Müdürü Şahin Arat ile BUSMEK idarecileri ve kurs öğretmenleri de katıldı. Öğretmenler gününü neşeyle kutlayan öğretmenler, moral toplayarak yoğun iş temposunun stresini biraz olsun üzerlerinden attı. Halk oyunları ekibinin İzmir yöresi oyunlarını ilgiyle izleyen eğitmenler, dansçıları alkışlarla ödüllendirdi. Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın ses ve saz sanatçılarının icra ettikleri Türk Sanat Müziği konseri de BUSMEK’lilere, keyifli bir müzik ziyafeti çekti. Gecede tüm öğretmenlere kitap, başarılı çalışmalarından dolayı plaket ve çiçek armağan edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 26.11.2010 | Okunma sayısı:9245

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir