Haberler

BUSKİ’nin başarısı ödülle taçlandı

Font Boyutu

22 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

BUSKİ’NİN BAŞARISI ÖDÜLLE TAÇLANDI
- EKONOMİ VE HABER DERGİSİ SKY REPORTER’IN “BUSINESS CALLENGE 2014” ANKET ÇALIŞMASI KAPSAMINDA ALANINDA BAŞARILI KAMU KURUMLARINA VERDİĞİ ÖDÜLE BU YIL, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LAYIK GÖRÜLDÜ.

BURSA - Ekonomi ve haber dergisi Sky Reporter’ın “Business Challenge 2014” anket çalışması kapsamında başarılı kurum ve kuruluşlara her yıl verdiği ödüle bu yıl, Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü layık görüldü.

Derginin 6 yıldır devam ettirdiği uygulama kapsamında, bu yılki ödülün sahibi olmaya hak kazanan BUSKİ Genel Müdürlüğü, bir büyük başarıya imza attı. BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, başarı plaketini, BUSKİ Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle, Sky Reporter Haber Müdürü Erdoğan Çiçek’in elinden aldı. Büyükşehir Belediyesi’nin yol göstericiliği ve öncülüğünde gerçekleştirdikleri altyapı çalışmalarıyla, Bursalılara hizmetin en iyisini sunmanın gayretinde olduklarını dile getiren BUSKİ Genel Müdürü İsmail Hakkı Çetinavcı, Sky Reporter Dergisi’nin kendilerini ödüle layık görmelerinden büyük onur duyduklarını vurguladı. Altyapı çalışmalarına bundan sonraki süreçte de artan tempoyla devam edeceklerini belirten Çetinavcı, çalışmalarını oylarıyla ödüllendiren Sky Reporter Dergisi okuyucularına teşekkür etti.

Sky Reporter Dergisi’nin, “Business Challenge 2014” anket çalışması kapsamında alanında başarılı kamu kurumları ile özel kuruluşlara verdiği ödüle bugüne kadar; Bursa Büyükşehir Belediyesi, Sabancı Grubu, Koç Grubu gibi kurum ve kuruluşlarla turizm ve otelcilik sektöründe faaliyet gösteren alanında başarılı çalışmalara imza atan işletmeler layık görüldü.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 22.10.2014 | Okunma sayısı:1491

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir