Haberler

BURULAŞ’tan çalışanlara iç tetkik eğitimi

Font Boyutu

 23 EKİM 2013

BASIN BÜLTENİ

BURULAŞ’TAN ÇALIŞANLARA İÇ TETKİK EĞİTİMİ
- BURULAŞ, ÇALIŞANLARINA YÖNELİK VERİLEN İÇ TETKİK EĞİTİMLERİYLE YÖNETİM SİSTEMİNE ÇALIŞANLARINI DAHİL EDEREK GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR.

BURSA – BURULAŞ, çalışanlarına yönelik verilen iç tetkik eğitimleriyle yönetim sistemine çalışanlarını dahil ederek gücüne güç katıyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ, kurumsallığın güçlendirilmesi adına işletme merkezinde kendi bünyesinde bulunan çalışanlarına TS EN ISO 9001:2008 iç tetkikçi belgelendirme eğitim semineri düzenledi. Burulaş işletme merkezinde 2 gün süreyle gerçekleştirilen ‘iç tetkikçi belgelendirme eğitimi’ ile, personele örnek olaylar ve vaka çalışmaları konularında uygulamalı eğitimler verildi. Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, kurumsal yapımızda hizmet kalitesinin ve yolcu memnuniyetinin arttırılması amacıyla sürekli olarak eğitimlere devam ettiklerini dile getirdi. Kalite Müdürlüğü ve Eğitim ve Denetim Şefliği tarafından düzenlenen, TSE uzmanları tarafından verilen eğitimler, kalite yönetim sistemi standart şartlarının karşılanması, sistemin etkinliğinin kontrol edilmesi ve iyileştirmeye açık alanların tespit edilmesi konularını içeriyor. Eğitim sonunda başarılı olanlara sertifika verilirken, sertifika almayı hak kazanan personel kurum içerisinde iç tetkikçi olarak görevlendirilebilecek.
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 23.10.2013 | Okunma sayısı:2576

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir