Haberler

BURULAŞ’tan araç kiralama hizmeti

Font Boyutu

 30 OCAK 2014

BASIN BÜLTENİ

BURULAŞ’TAN ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ
- DENİZ OTOBÜSÜ, DENİZ UÇAĞI VE HELİTAKSİ İLE BURSALILARI BU DÖNEM YENİ ULAŞIM ARAÇLARIYLA TANIŞTIRAN BURULAŞ, MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU AYRICALIKLARA ŞİMDİ DE KİRALIK ARAÇ HİZMETİNİ EKLEDİ.
- GEREK BURSA GEREKSE İSTANBUL’DA DENİZ OTOBÜSÜ, DENİZ UÇAĞI VEYA HELİTAKSİDEN İLE YOLCULAR TALEP ETTİKLERİ HALDE SÜRÜCÜLÜ VEYA SÜRÜCÜSÜZ KİRALIK ARAÇ HİZMETİNDEN YARARLANABİLECEK.

BURSA - Deniz otobüsü, deniz uçağı ve helitaksi ile Bursalıları bu dönem yeni ulaşım araçlarıyla tanıştıran Burulaş, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklara şimdi de kiralık araç hizmetini ekledi. Gerek Bursa gerekse İstanbul’da deniz otobüsü, deniz uçağı veya helitaksiden ile yolcular talep ettikleri halde sürücülü veya sürücüsüz kiralık araç hizmetinden yararlanabilecek.

Raylı sistem yatırımlarının yanında özellikle İstanbul’a ulaşım noktasında hem denizde hem de havada yeni bir marka haline gelen Burulaş, hizmetlerine yeni bir halka daha ekledi. Yoğun talepler üzerine yolcuların gerek İstanbul gerekse Bursa’da ulaşımlarını kolaylaştırmak için uygun fiyatlarla sürücülü ve sürücüsüz araç kiralama hizmeti devreye alındı. Sürücüsüz araç kiralama hizmetleri; ekonomi sınıfı araçlardan başlayan çok özel fiyatlarla, helikopter, deniz uçağı ve deniz otobüsü noktalarında, günlük 60 TL’den başlayan fiyatlarla vatandaşların hizmetine sunuluyor. Ayrıca İstanbul trafiğinde araç kullanmak istemeyen vatandaşlara, Burulaş ulaşım modellerinin bulunduğu tüm noktalarda şoförlü transfer imkanı da sunulmaya başlandı. SRC ve psikoteknik belgelerine sahip, ileri sürüş teknikleri eğitimlerini tamamlamış, şehre ve yol bilgisine hakim, bay/bayan yabancı dil bilen personelden oluşan sürücülerle verilen kiralama modelinde İstanbul içerisinde aynı yaka transferleri 65 TL’den, farklı yaka transferleri 85 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Kiralama talepleri; https://fly.burulas.com.tr, https://budo.burulas.com.tr internet adreslerinden veya 444 99 16 nolu Çağrı Merkezinden alınıyor.

BUDO’dan bir kolaylık daha
İstanbul ve Bursa arasında 24 Ocak 2013 tarihinde yolculu seferlere başlayan ve vatandaşların yoğun ilgisi ile bugüne kadar 650 bir yolcu taşıyan BUDO, yolcularına yeni bir kolaylık sunmaya başladı. Artık, Bursa Deniz Otobüsü biletlerinde, sefere son bir saat kalana kadar sefer ve tarih değişikliğinin yanında yön değişikliği de yapılabiliyor. Yeni düzenlemeye göre, biletine Mudanya’da Kabataş’a gitmek üzere alan bir yolcu, sefere 1 saat kalaya kadar ihtilaç duyulmasını halinde biletini başka bir tarihe ve Kabataş’tan Mudanya’ya olarak da değiştirebiliyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 30.01.2014 | Okunma sayısı:29536

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir