Haberler

BURULAŞ KIZILIRMAK’I ÖDÜLLENDİRDİ

Font Boyutu

 

18 MAYIS 2010

BASIN BÜLTENİ

BURULAŞ KIZILIRMAK’I ÖDÜLLENDİRDİ

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ, trafik konulu bilgi yarışmasında birinci olan Ahmet Kızılırmak’a laptop hediye etti.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından ‘Trafik Haftası’ etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen bilgi yarışmasının birincisi Ahmet Kızılırmak, bağlı bulunduğu BURULAŞ tarafından ödüllendirildi.
BURULAŞ Genel Müdürü Ali Kaya, toplu taşımada trafik kurallarına uymanın önemini hatırlatarak, yarışmada soruların tamamını en kısa sürede yanıtlayan Ahmet Kızılırmak’a IBM Lenovo marka laptop hediye etti. Kaya, şirket içi motivasyon ve verimlilik ilkelerinin önemine değinerek, “Mühim olan verimli çalışmak. Bu tür yarışmalarda alınan sonuçlar ve halktan gelen teşekkür mesajları bizleri gururlandırmaktadır. Bu gurur tablolarını ödüllendirerek çalışanın işe olan güvenini ve motivasyonunu arttırmak da bize düşüyor” dedi.
Toplam 14 sorunun sorulduğu yarışmada, birinci olan Ahmet Kızılırmak, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın Didim’de bulunan otelinde 5 günlük tatil de kazanmıştı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 18.05.2010 | Okunma sayısı:6489

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir