Haberler

BURSASPOR'A DESTEK ARTARAK DEVAM EDİYOR

Font Boyutu

 Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor’un ligin ilk yarısında elde ettiği başarıyı sezon sonunda Avrupa Kupaları’na katılarak taçlandırması amacıyla başlattığı destek kampanyası kapsamında Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik’ten de 250 bin TL’lik yardım sözü aldı.

Başkan Altepe, Bursaspor’un ara transfer döneminde içinde bulunduğu maddi sıkıntıları aşması amacıyla başlattığı destek kampanyası kapsamında ikinci ziyaretini AK Parti Bursa İl Başkanı Nagip Vardar’la birlikte Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Faik Çelik’e yaptı. Başkan Altepe, ziyarette Bursa’nın tek takımı ve tek rengi olan Bursaspor’un yakaladığı başarıyı kalıcı hale getirmesi gerektiğini, bunun için herkesin yeşil- beyazlı kulübe destek olması gerektiğini söyledi.

“Tüm kent dinamiklerinin desteğini bekliyoruz”
Bursaspor’un elde ettiği başarının Bursa’da yaşayanları sevindirdiği kadar kentin tanıtımına da katkıda bulunduğunu dile getiren Başkan Altepe, “Bursaspor bir şehir takımı ve kentin ortak bir değeridir. Bu sezon Bursaspor’un elde ettiği başarının ardından gittiğimiz her yerde insanlar bize Bursaspor’u soruyor. Bursaspor’un elde ettiği başarı Bursa’nın da konuşulmasını sağlıyor. Yakalanan bu başarı sürekli olmalı. Bursaspor’un Avrupa kupalarında oynaması için katkı koymanın tam zamanı diye düşünüyorum. Bu güne kadar kent dinamikleri arasında aktif bir rol oynayan, eğitime, kültüre her zaman desteğini veren işadamımız Faik Çelik de kampanyamıza 250 bin TL ile katıldı. Bunun örnek olmasını diliyor ve tüm kent dinamiklerinin desteğini bekliyoruz” dedi.

“Destek olmak bizim için görev”
İşadamı Faik Çelik de, Bursaspor gibi Bursa’nın önemli bir değerine sahip çıkmasından ve dolayı Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Çelik, “Bursaspor için elini taşın altına koyan başkanımıza destek olmak bizim için de önemli bir görev. Bursa’da kazandığımızı, Bursa’ya vermek misyonumuz gereği bu kampanyaya da desteğimizi veriyoruz” diye konuştu.

Tarih: 15.01.2010 | Okunma sayısı:4085

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir