Haberler

BURSARAY’DA ‘FESTİVAL’ TARİFESİ

Font Boyutu

16 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

BURSARAY’DA ‘FESTİVAL’ TARİFESİ
- BURSA’DA 17 HAZİRAN CUMA GÜNÜ (YARIN) BAŞLAYACAK OLAN ‘50. ULUSLARARASI BURSA FESTİVALİ’ NEDENİYLE BURSARAY SEFERLERİ BİR SAAT UZATILIYOR.

BURSA – ‘50. Uluslararası Bursa Festivali’ nedeniyle vatandaşlara ulaşımda kolaylık sağlayan Bursa Büyükşehir Belediyesi, 17 Haziran Cuma (YARIN) gününden itibaren festival süresince BursaRay seferlerini 1 saat uzatıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, festival süresince programların saat 21.15’te başlayacağını hatırlatarak, festival programlarını izleyecek olan vatandaşların ulaşımda sıkıntı yaşamalarını engellemek adına yeni bir düzenleme yapıldığını belirtti. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin “Ulaştıran Ulaşım” sloganından yola çıkarak, festival seyircisinin ulaşımda sorun yaşamaması için böyle bir uygulama yapıldığını kaydeden Fidansoy, “BursaRay saatlerindeki yeni uygulama festival sonuna kadar devam edecek. Vatandaşların daha rahat yolculuk yapması adına, sürekli iyileştirmelere devam ediyoruz” dedi.

Yeni uygulamaya göre 17 Haziran Cuma (YARIN) tarihinden itibaren uç istasyonlardan son sefer saatleri şöyle;

Organize Sanayi 00:32
Özlüce 00:21
Arabayatağı 00:46BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 16.06.2011 | Okunma sayısı:8615

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu