Haberler

BURSARAY TARİFESİNE ‘MANCHESTER UNİTED’ UZATMASI

Font Boyutu

1 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BURSARAY TARİFESİNE ‘MANCHESTER UNİTED’ UZATMASI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BURSASPOR’UN MANCHESTER UNİTED İLE KARŞILAŞACAĞI YARINKİ MAÇ NEDENİYLE TARAFTARLARIN EVLERİNE RAHATLIKLA DÖNEBİLMELERİ İÇİN BURSARAY SEFERLERİNİ SAAT 01.00’A KADAR UZATTI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursaspor’un Şampiyonlar Ligi C Grubu’ndaki 4’üncü maçında kendi sahasında ağırlayacağı Manchester United maçı sonrası taraftarların evlerine ulaşımda bir sorun yaşamamaları için BursaRay seferlerini saat 01.00’a kadar uzattı.

Türkiye’nin Devler Ligi’ndeki tek temsilcisi olan Bursaspor, sahasında İngiliz ekibi Manchester United’ı ağırlamaya hazırlanırken, Büyükşehir Belediyesi de karşılaşmayı izlemek için Atatürk Stadyumu’na gelecek taraftarların dönüşte sorun yaşamaması için gerekli önlemleri aldı. Yeşil beyazlıların yarın akşam Atatürk Stadı’nda 21.45’te karşılaşacağı Manchester United maçı nedeniyle BursaRay seferleri 01.00’a kadar uzatıldı. Maç saati bitiminin saat 23.30’u bulacağını ifade eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Stattan çıkış ve istasyonlara varışın saat 00.00 bulacağı göz önüne alınarak, BursaRay işletiminin saat 01.00’a kadar sürdürülmesi kararına varıldı. Bu sayede taraftarlarımız evlerine ulaşımda bir sorun yaşamayacak. Bu vesile ile şimdiden Bursaspor’a başarılar diliyorum” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 01.11.2010 | Okunma sayısı:6285

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu