Haberler

Bursalıların yüzü gülecek

Font Boyutu

10 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

Bursalıların yüzü gülecek
- Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
- Görüşmede, Bursalıların yüzünü güldürmek için, işbirliğiyle, önemli ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceği fikri öne çıktı.

BURSA – Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. Görüşmede, Bursalıların yüzünü güldürmek için, işbirliğiyle, önemli ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceği fikri öne çıktı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Valisi İzzettin Küçük ile Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’ndaki makamında bir araya geldi. Başkan Aktaş’a, yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Vali İzzettin Küçük, Bursa’nın sorunlarını çözmenin önemini vurguladığı konuşmasında, “Bu şehrin insanlarının yüzlerini güldürmek ve bu şehrin ismini yüceltmek, hepimizin görevi. Bu yolda beraberce, omuz omuza çalışacağız. Görevimiz, bu şehrin insanlarının dertlerini azaltmak, sorunlarını çözmektir. Bunun için de işbirliği içinde olacağız. Hayırlı olsun, tebrik ediyorum” dedi.

“Hedef, Bursa’yı daha iyi yarınlara taşımaktır”
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni görevine başladığı 3 Kasım Cuma günü Vali Küçük’ü ziyaret ettiğini söyleyerek, “Derdimizi heyecanımızı anlatıp, deyim yerindeyse o mübarek gün hürmetine hayır duasını alalım istedik. Sağ olsun Sayın Valim de bugün büyük bir nezaket gösterip iade-i ziyarette bulundular. Bursa, gerçekten yaşanılası bir şehir. Bir Osmanlı şehri olan Bursa, aynı zamanda da ekonomi, tarih ve kültür şehri. Valilik, Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşları ve iş adamlarımızla Bursa’yı daha iyi yarınlara taşımak için her zaman, her konuda işbirliği içerisinde olacağımızı her ortamda ifade ediyoruz” diye konuştu.
Başkan Aktaş, not aldığı bazı konuları da Vali Küçük’e aktardığını belirterek, “Devlet tecrübesi fazla Sayın Valimizin, kendisine çok teşekkür ediyorum. Bugün de inşallah bundan sonra yapılacak güzel çalışmaların, bir nebze temelini de atmış olduk” dedi.
Başkan Aktaş, nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ettiği Vali Küçük’e bir pano hediye etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 10.11.2017 | Okunma sayısı:2285

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu