Anasayfa   /    Geri   /    Site İçi Arama   /    Site Haritası  /    English  

Anasayfa > Haberler

BURSALILAR DENİZİN KEYFİNE NARLI’DA VARACAK

Sitenizde Yayınlayın...

21 HAZİRAN 2012

BASIN BÜLTENİ

BURSALILAR DENİZİN KEYFİNE NARLI’DA VARACAK
- NARLI’YA KONAKLAMA KOMPLEKSİ
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN BURSA’YA KAZANDIRDIĞI KARACAALİ NARLI SOSYAL TESİSLERİ’NE 2 KATLI BUNGOLA EVLERİN DE BULUNDUĞU YENİ KONAKLAMA BİRİMLERİ YAPILIYOR.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN VATANDAŞLARA DENİZ KEYFİNİ YAŞATMAK AMACIYLA HAYATA GEÇİRDİĞİ PROJELERDEN OLAN KARACAALİ-NARLI SOSYAL TESİSLERİ’NDE KONAKLAMA KOMPLEKSİ DE TAMAMLANINCA MEKAN, BURSALILARIN VAZGEÇİLMEZLERİNDEN BİRİ HALİNE GELECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karaacali’ye kazandırılan Narlı Sosyal Tesisleri kapsamında projelendirilen bungola evlerin inşaat çalışmaları devam ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, yatırımlarıyla kentin fiziki yapısına değer katarken; aynı zamanda sahillerin güzelliğini öne çıkaran projeleriyle de dikkat çekiyor. Gemlik’te son 10 yıldır metruk halde kaderine terk edilen ancak Büyükşehir Belediyesi tarafından tadilatları tamamlanarak hizmete açılan Karacaali-Narlı Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlara konaklama imkanı sunacak inşaat çalışmaları da devam ediyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, metruk haldeyken çevre sakinlerine korku yaşatan ancak sosyal tesis olarak hizmete sunulduktan sonra vatandaşların uğrak mekanı haline gelen Narlı Sosyal Tesisleri’nde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Büyükşehir Belediyesi’nin, Bursa’nın denizini de sahillerini de en güzel şekilde korumaya çalıştığına dikkati çeken Başkan Altepe, “Halkın denizden yararlanabilmesi amacıyla, tüm sahil boyundaki alanları değerlendiriyoruz. Karacaali Narlı arasındaki yıllar önce kullanılan bu tesis Büyükşehir Belediyesi’nin mülkiyetine geçti. Tesisin restoran kısmı geçen yıl hizmete açıldı. Halen buraya ek olarak yapılan ahşap bungola evler, havuz ve çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor” dedi.

“Bir ayda tamamlanacak”
Başkan Altepe, Narlı sosyal tesislerine kazandırılan ek bölümlerle bölgenin daha da hareketleneceğini ifade ederek, “Burada yapılan iki katlı ahşap bungola evler tüm Bursalılara hitap edecek. Buraya gelen vatandaşlarımız, isterse havuza girecek, isterse burada konaklayıp dinlenebilecekler. 1 ayda tamamlanması planlanan bu tesisler bu yazdan itibaren devamlı olarak kullanılabilecek” şeklinde konuştu.
Başkan Altepe, yapılan tesislerle Narlı’nın konaklama mekanı da olan güzel bir kompleks haline geleceğini işaret etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


10610_Haber_201206211140.doc
Tüm Ekleri İndir

Haber Yayın Tarihi: 21 Haziran 2012 Saat 11:37

Okunma Sayısı: 15875

 
< Önceki HaberSonraki Haber >

Diğer Haberler

Bursa Büyükşehir Belediyesi Haber Arşivi

 Sosyal Medya
 E-Bülten Üyeliği
sinema
Bursa Mobil Eğitim Projesi
hal fiyatları
yayınlarımız
merinos akkm
Anasayfa  /    Geri   /   Site İçi Arama   /   Site Haritası   /    İletişim  /   Sık Kullanılanlara Ekle      

Bursa Büyükşehir Belediyesi Zafer Mah. Ankara yolu Caddesi. No: 1 P.K.16270 Osmangazi/BURSA
Tel : 444 16 00
E-Posta: alo153@bursa.bel.tr
Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Şb.Md. © Tüm Hakları Saklıdır.
www.bursa.bel.tr Haber Ajanslarının resmi abonesidir.
Site Kullanım Şartları