Haberler

BursaFotoFest’e destek olacak gönüllü katılımcılar görev dağılımı yaptı

Font Boyutu

27 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

BURSAFOTOFEST’E DESTEK OLACAK GÖNÜLLÜ KATILIMCILAR GÖREV DAĞILIMI YAPTI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) VE BUFSAD İŞBİRLİĞİYLE BU YIL DÖRDÜNCÜSÜ YAPILACAK OLAN ULUSLARARASI BURSAFOTOFEST’TE GÖREV ALACAK OLAN GÖNÜLLÜLERE, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) BAŞKANI SEMİH PALA BURSALILAR ADINA TEŞEKKÜR ETTİ.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala, bu yıl dördüncüsü yapılacak olan ‘Uluslararası Bursa Fotoğraf Festilavi’nde (Bursa FotoFest) görev alacak olan gönüllülerle bir araya gelerek Bursalılar adına teşekkür etti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK) ve BUFSAD işbirliğiyle 6-11 Aralık 2014 tarihleri arasından düzenlenecek olan ‘4. Uluslararası BursaFotoFest’in hazırları tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’nin en önemli fotoğraf festivalinden biri olan BursaFotoFest’e gönüllü olarak destek verecek olan katılımcılar, düzenlenen toplantıda görev dağılımı yaptı. BKK Yürütme Kurulu üyesi Dr. Ceyhun İrgil, Yerel Gündem Şube Müdürü Neslişah Kuşku ve BKK Genel Sekreter Yardımcısı Murat Başlar’ın bilgi verdiği toplantıda, BKK Başkanı Semih Pala da gönüllülerle buluştu.

“FotoFest’e destek veren katılımcılara teşekkür ediyorum”
Bursa Kent Konseyi’nin farklı ve ses getiren programlar düzenlediğini belirten Semih Pala, “Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali de bunlardan bir tanesidir. Bursa’nın gücüyle yapılıyor. BursaFotoFest’e gönüllü olarak destek veren katılımcılara Bursalılar adına BKK Başkanı olarak teşekkür ediyorum. Festivalin başlaması ve devam etmesi Bursa ve Türkiye için önemli bir çalışmadır. Dr. Ceyhun İrgil dört sene önce bu konuyu gündeme getirdi. O günden beri hep beraber festivali yürütüyoruz. Bu işi profesyonel olarak değil, tamamen amatör ruhla sürdürüyoruz. Türkiye´nin en güçlü ve en aktif kent konseyi olan Bursa Kent Konseyi, yılda 1500 etkinliğe imza atıyor. Herkese ve her kesime hitap eden herkesin kendini ifade edebildiği ortamlar oluşturuyoruz. Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi olarak gereken tüm desteği veriyoruz” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.11.2014 | Okunma sayısı:1819

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir