Haberler

BursaFotoFest fotoğraf sergisi büyük ilgi görüyor

Font Boyutu

20 EKİM 2017

BASIN BÜLTENİ

BursaFotoFest fotoğraf sergisi büyük ilgi görüyor
- Bu sene 7.’si yapılan BursaFotoFest kapsamında açılan fotoğraf sergisi, başta öğrenciler olmak üzere her kesim tarafından ziyaret ediliyor.

BURSA – Türkiye’nin ilk fotoğraf festivali olan ve bu sene 7’ncısı yapılan BursaFotoFest kapsamında hazırlanan fotoğraf sergisi, öğrencilerden ve vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle ‘Çarşılar&Alışverişler’ temasıyla düzenlenen 7. BursaFotoFest, fotoğraf meraklılarını usta isimlerle buluştururken, aynı zamanda Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Fuar Alanı’nda oluşturulan fotoğraf sergisiyle Bursalılara da görsel şölen yaşatıyor. 9 ülkeden yerli ve yabancı 176 fotoğraf sanatçısının 96 sergisi ve binlerce fotoğraf karesinden oluşan festival alanı, başta öğrenciler olmak üzere her kesimden büyük ilgi görüyor. Her gün farklı farklı eğitim kurumlarının ziyaret ettiği sergi, birbirinden önemli isimlerin değerli çalışmalarını barındırıyor. Merak ettikleri soruları fotoğraf sanatçılarına sorma imkanı bulan öğrenciler, festival anısına kitapçık ve broşürleri imzalatıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 20.10.2017 | Okunma sayısı:1280

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir