Haberler

“BURSA’DAKİ DEĞİŞİM MUHTEŞEM”

Font Boyutu

 13 EKİM 2010

BASIN BÜLTENİ

“BURSA’DAKİ DEĞİŞİM MUHTEŞEM”
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’Yİ ZİYARET EDEN YALOVA VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN, BURSA’YI ÇOK BEĞENDİĞİNİ SÖYLEDİ.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE DE BURSA’YI EN İYİ NOKTAYA TAŞIMAYI HEDEFLEDİKLERİNİ VE BUNUN İÇİN DE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIKLARINI BELİRTTİ.

BURSA –
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret eden Yalova Valisi Dursun Ali Şahin, Bursa’daki gelişimin ve değişimin fark edildiğini kaydederek Başkan Altepe’yi çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Yalova Valisi Dursun Ali Şahin, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Atalay Beştaş ve AK Parti Yalova İl Başkanı Temel Coşkun ile birlikte Bursa’ya gelerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile görüştü.
Tarihi Belediye Binası’nda Başkan Altepe’yi ziyaret eden Şahin, Bursa’yı çok beğendiğini söyledi. Başkan Altepe’nin Bursa’da yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdiği Vali Şahin, “Bursa’yı çok farklı gördüm. Bu şehrin böyle değiştiğini tahmin etmiyordum. Muhteşem olmuş” dedi.
Başkan Altepe de Bursa ve Tarihi Belediye Binası hakkında bilgiler verdiği konuklarına, Bursa’yı geleceğe taşıyacak raylı sistem başta olmak üzere ulaşım, stadyum, teleferik projesi gibi önemli yatırımlarından bahsetti.
Bursa’yı en iyi noktaya ulaştırmak istediklerini ifade eden Başkan Altepe, “Bursa, güzel bir kent. Geçen yıl en çok göçü, Bursa almış. Türkiye’nin 4. büyük kenti haline geldi. Bu şehir ve burada yaşayan insanlar her güzelliği hak ediyor. Bu nedenle bizler de yerel yöneticiler olarak gece gündüz çalışıyor ve kentimizi bugünden daha iyi noktalara taşımayı hedefliyoruz” diye konuştu.
Ziyaretin ardından Başkan Altepe, konuklarına Tarihi Belediye Binası meclis salonunu gezdirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 13.10.2010 | Okunma sayısı:5400

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu