Haberler

Bursa’da yeni sanayi bölgeleri mercek altında

Font Boyutu

05 OCAK 2015

BASIN BÜLTENİ

Bursa’da yeni sanayi bölgeleri mercek altında
- Bursa Kent Konseyi (BKK) tarafından düzenlenecek ‘Bursa Konuşuyor’ Genel Konsey Toplantısı’nda Bursa’da kurulacak olan yeni sanayi bölgeleri masaya yatırılacak.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) tarafından düzenlenen ‘Bursa Konuşuyor’ genel konsey toplantısında, Bursa’da kurulacak olan yeni sanayi bölgeleri konuşulacak.

Bursa Kent Konseyi’nin düzenlediği ‘Bursa Konuşuyor’ genel konsey toplantısının bu kez gündemi Bursa’da kurulan yeni sanayi bölgeleri olacak. 30 Ocak Cuma günü saat 14.00’da Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) düzenlenecek olan toplantıda, konu masaya yatırılacak.

Bursa Kent Konseyi (BKK) Başkanı Semih Pala, “Son günlerde gündeme gelen Bursa İli Nilüfer ve Karacabey ilçeleri sınırlarında kalan Badırga, Muratlı, Karakoca, Hürriyet, Taşpınar, Orhaniye, Çatalağıl tapulama Sahalarında bulunan on iki milyon yedi yüz bin metrekare alanda kurulmak istenen Batı Organize Sanayi bölgesi ve kentimizdeki diğer sanayi bölgeleri ile ilgili Bursa Kent Konseyi Genel Konsey Toplantısı’nı düzenliyor” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 05.01.2015 | Okunma sayısı:6026

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir