Haberler

BURSA’DA ‘HALKA ARZ SEFERBERLİĞİ’ BAŞLIYOR

Font Boyutu

 4 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BURSA’DA ‘HALKA ARZ SEFERBERLİĞİ’ BAŞLIYOR
- ‘HALKA ARZ SEFERBERLİĞİ BURSA ZİRVESİ’, 23 – 24 KASIM TARİHLERİNDE ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Merinos’ta yaptırılan Atatürk Kongre Kültür Merkezi, 23 – 24 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ‘Halka Arz Seferberliği’ne hazırlanıyor.

Hizmete başladığı günden bu yana ulusal ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yaparak kentin sosyal ve kültürel yaşamına katma değer sağlayan Atatürk Kongre Kültür Merkezi, 23 Kasım Salı ve 24 Kasım Çarşamba tarihlerinde ‘Halka Arz Seferberliği Bursa Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak.
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) tarafından düzenlenen, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşlar Birliği (TSPAKB) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)’nın katkı sağladığı ‘Halka Arz Seferberliği Bursa Zirvesi’ne Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, SPK Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray, İMKB Başkanı Hüseyin Erkan, TSPAKB Başkanı Nevzat Öztangut, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı Celal Sönmez katılarak birer konuşma yapacaklar.
Farklı oturumlarla devam edecek olan zirvede ayrıca “Eko Diyalog” adlı televizyon programı da gerçekleştirilecek. ‘Halka Arz Seferberliği Bursa Zirvesi’nde Merinos AKKM Fuar Alanı’nda kurulacak olan stantlarda da kurumların yetkilileriyle görüşmeler yapılabilecek.
Merinos AKKM Genel Koordinatörü Mehmet Semih Pala, “Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde yerel, ulusal ve uluslar arası etkinlikler gerçekleştiriliyor. Bu sayede, Bursa ekonomisine de katkı sağlanıyor” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 04.11.2010 | Okunma sayısı:6410

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir