Haberler

“Bursa’da Güz” yarışması başladı

Font Boyutu

 02 EKİM 2017

BASIN BÜLTENİ

“BURSA’DA GÜZ” YARIŞMASI BAŞLADI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BUFSAD İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN BURSA’DA ZAMAN ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI’NIN “GÜZ KATEGORİSİ” BAŞVURULARI BAŞLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BUFSAD işbirliği ile gerçekleştirilen Bursa’da Zaman Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın “Güz Kategorisi” başvuruları başladı.

Bu yıl Bursa’nın buluşma mekanlarını konu alan fotoğraf yarışmasının ‘Güz Kategorisi’ne başvurular başladı. Son katılım tarihinin 10 Kasım 2017 olduğu bu etapta da yarışmaya başvurular www.bursadazamandergisi.com adresine yapılacak. Fotoğraf sanatçısı Nevzat Çakır, DSLR Fotoğraf Dergisi Gen. Yayın Yönetmeni İsa Akalın, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Erdönmez, Fotoğraf sanatçısı Veysel Kaya ve BUFSAD Başkanı Serpil Savaş’tan oluşan Seçici Kurul 11 Kasım 2017’de değerlendirmeyi yapacak, sonuçlar 13 Kasım 2017’de açıklanacak ve 18 Kasım 2017’de de ödül töreni gerçekleştirilecektir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarışma sonucu dereceye girenlerden birinciye 4 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye 2 bin TL, mansiyon ödüllerine ise 500’er TL para ödülü verecek.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 02.10.2017 | Okunma sayısı:1338

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir