Haberler

“Bursa’da Güz” için başvuru süresi uzatıldı

Font Boyutu

 30 EKİM 2017

BASIN BÜLTENİ

“BURSA’DA GÜZ” İÇİN BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE BUFSAD İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN BURSA’DA ZAMAN ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI’NIN “GÜZ KATEGORİSİ” BAŞVURULARI 10 KASIM’A KADAR UZATILDI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi ve BUFSAD işbirliği ile gerçekleştirilen Bursa’da Zaman Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın “Güz Kategorisi” başvuruları 10 Kasım Cuma gününe kadar uzatıldı.

Bu yıl Bursa’nın buluşma mekanlarını konu alan fotoğraf yarışmasının ‘Güz Kategorisi’ne başvurularında 3 Kasım olarak duyurulan son başvuru tarihi yoğun talep nedeniyle 10 Kasım Cuma gününe kadar uzatıldı. Bu etapta da yarışmaya başvurular www.bursadazamandergisi.com adresine yapılacak. Fotoğraf sanatçısı Nevzat Çakır, DSLR Fotoğraf Dergisi Gen. Yayın Yönetmeni İsa Akalın, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Danışmanı Ahmet Erdönmez, Fotoğraf sanatçısı Veysel Kaya ve BUFSAD Başkanı Serpil Savaş’tan oluşan Seçici Kurul, değerlendirmenin ardından sonuçları açıklayacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarışma sonucu dereceye girenlerden birinciye 4 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye 2 bin TL, mansiyon ödüllerine ise 500’er TL para ödülü verecek.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 30.10.2017 | Okunma sayısı:1373

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir